Právě jste se dostali na stránky, které jsou určené všem lidem, kteří rádi tvoří, pracují s dětmi, mají vlastní děti i těm, kteří jsou prostě jen zvědaví.
Doufám, že se vám zde bude líbit a třeba se ještě někdy vrátíte. Pokud využijete Návštěvní knihu a zanecháte mi vzkaz, budu jedině ráda.


Pomalu roztává sněhová nadílka a blíží se jaro a s ním Velikonoce. Snad přinese nejen hezké počasí, ale také spoustu nových nápadů. Doufám, že se mi konečně podaří přidat kopec věcí které se mi tu nashromáždily. Také se snad dostanu k menší úpravě stránek, chtěla bych se přestat chlubit vlastními výtvory a ponechat prostor pro návody k práci s dětmi.
Všem přeji příjemné dny a doufám že zde najdete inspiraci pro vlastní tvorbu.


Co tu najdete...

Ráda bych se podělila o své nápady. Dobře, popravdě bych se jimi hlavně pochlubila :-)) Ale myslím si, že by byla škoda nechat si to v šuplíku. Taky se mi sem snad podaří čas od času zakomponovat nějaký zážitek či novinku, která by mohla sloužit jako inspirace pro vás a vaše děti. V neposlední řadě bych uvítala také nějakou odezvu z řad návštěvníků. Napište svůj názor, radu, doporučení, podělte se o svůj nápad...


Kdo jsem?

Povoláním jsem učitelka v mateřské škole. Je pravda, že s mou povahou a zájmy by se těžko hledalo povolání pro mě ideálnější. Jsem člověk, který neustále něčím zaměstnává ruce, s dětmi stále něco vystřihujeme,lepíme, malujeme. Ani na procházkách ode mě není klid - stále něco sbíráme, hledáme a přemýšlíme, co s tím půjde udělat. Větší legrace je, že jsem sběratel tělem i duší. Okolí už ze mě má legraci, jelikož věci, které se někdo chystá vyhodit s tím, že to přece už naprosto k ničemu není, se mi hodí skoro vždycky. Proto mi kumbálek na materiály praská ve švech, ale já stále nejsem spokojena a sbírám dál. Musím říct, že mé okolí mi velmi pomáhá, nosí mi všechno možné i nemožné - popravdě, v jednom případě mám pocit že je to provokace, jelikož to vždy doprovází slovy "To jsem fakt zvědavá k čemu ti bude zrovna tohle" a taková pochyba je pro mě něco jako výzva:-)))
Také se ráda dívám kolem sebe a hledám další a další inspirace - mám ráda květinářství, výlohy obchodů (ne kvůli zboží, ale kvůli výzdobě). Nejraděj mám výtvarné obchůdky - ještě se snad nestalo, že bych z některého odcházela s prázdnou. Také velmi ráda procházím obchody před Vánoci, to se dá sehnat spousta pokladů a drobnůstek pro tvoření. Dalším zdrojem je pro mě literatura - naštěstí jí je relativně dost a taky jí mám hromadu v knihovně. V neposlední řadě i internet, kde se dá narazit na spoustu stránek s podobnou tématikou.
Proto se tyto stránky hodně dotýkají i mé práce, jelikož práce je mi zároveň zábavou.
To co tu najdete je v drtivé většině práce dětí ve věku 3 - 6 let a zbytek jsou díla z mých rukou, inspirace jsou čerpané porůznu - pokud vím zdroj tak ho uvádím, jinak je to většinou moje fantazie nebo vlastní pojetí jiného nápadu.
Proto tu nehledejte žádná umělecká díla, ale věci, které určitě zvládnete vy a vaše děti

Na další další setkání se těší:


a(který se stará o to, aby stránky chodily tak jak mají, za což mu patří můj velký dík)


Moje ikonka:


<a href="http://www.inspiraceanapady.wz.cz/"target="_blank"><img src="http://www.inspiraceanapady.wz.cz/ikona.JPG" width="170"height="31"></a>


Ikonka od Hedy, které tímto ještě jednou děkuji:


<a href="http://www.inspiraceanapady.wz.cz/"target="_blank"><img src="http://www.inspiraceanapady.wz.cz/ikonka1.GIF" width="150"height="86"></a>